ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ ΤΗΣ ΝΑΤΑΛΙΑΣ ΜΠΑΤΣΙΟΥ

Στο πλαίσιο των Πανελλήνιων Αγώνων Αντισφαίρισης μαθητών και μαθητριών Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων σχολικού έτους 2022-2023 που διοργανώθηκαν από την Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δ ́ Αθήνας σε συνεργασία με την Ελληνική Φίλαθλη Ομοσπονδία Αντισφαίρισης (Ε.Φ.Ο.Α.) σύμφωνα με τους επίσημους κανονισμούς των αθλημάτων στις 20, 21, 22, 23 & 24 Μαρτίου 2023 στις εγκαταστάσεις του Πολιτιστικού Κέντρου Παλαιού Φαλήρου (Φλοίσβος) Αττικής, η μαθήτρια της Β΄ Λυκείου του σχολείου μας Ναταλία Μπάτσιου του Δημητρίου και της Παυλίνας, κατέκτησε την πρώτη θέση στο Απλό Μαθητριών. Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων εκφράζοντας το σύνολο της σχολικής κοινότητας, την συγχαίρουν και της εύχονται να συνεχίσει να εξελίσσεται σε ενδοπροσωπικό, διαπροσωπικό  και συναισθηματικό επίπεδο.