ΑΠΟΝΟΜΗ ΕΤΙΚΕΤΑΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΣΕ ΕΡΓΑ ETWINNING

Το 1ο Γενικό Λύκειο Γιαννιτσών βραβεύτηκε με δύο Ευρωπαϊκές Ετικέτες Ποιότητας για την εκπόνηση το περσινό διδακτικό έτος δύο έργων eTwinning. Οι τίτλοι των έργων είναι «Effects Of Games On Teens: The Good, The Bad, and The Useful» και “Benefit from Staying Fit:”. Αυτό σημαίνει ότι η εργασία της εκπαιδευτικού Ελισάβετ Ταϊγανίδου, ΠΕ11 και των συμμετεχόντων στα έργα eTwinning μαθητών/τριών μας και η συνεργασία με εταίρους από την Ισπανία, την Τουρκία, την Πολωνία και τη Λιθουανία πληρούσαν τα κριτήρια του Πλαισίου Ετικέτας Ποιότητας και έλαβαν υψηλή βαθμολογία. Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες και ευχόμαστε τα έργα eTwinning που εκπονούνται στο σχολείο το παρόν σχολικό έτος να είναι ανάλογης ή/και ανώτερης ποιότητας!”